O nas


previous arrow
next arrow
Slider

DOŁĄCZ DO NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI W ŻYRARDOWIE NA TERENIE DAWNEJ FABRYKI LNU. FUNKCJE I UDOGODNIENIA ZAPROJEKTOWALIŚMY TAK, ABY JAK NAJLEPIEJ SPROSTAĆ TWOIM OCZEKIWANIOM.

Office de Girard to jedna z pierwszych przestrzeni coworkingowych stworzona w mieście poniżej 50 tysięcy mieszkańców. Dodatkową jej zaletą jest usytuowanie w zabytkowej fabryce Lnu w mieście Żyrardów, położonym pomiędzy Łodzią a Warszawą. Warto wspomnieć, że Żyrardów jest miastem doskonale skomunikowanym dzięki bliskości autostrady A2 oraz drogi S8. Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość odpłatnego skorzystania z parkingu. A w chwilach wolnych od pracy można zwiedzić okoliczne zabytki oraz wybrać się do parku wodnego -Suntago Park of Poland, który położony jest zaledwie kilkanaście kilometrów od Office de Girard.

MIEJSCE DO PRACY I SPOTKAŃ

Jeżeli szukasz miejsca do pracy bez wynajmowania całego biura to doskonale trafiłeś. Skorzystaj z miejsc do pracy zaprojektowanych w naszej przestrzeni na godziny, dni lub miesiące.  Przestrzeń wspólną wypełnia wszystko to, co jest niezbędne do efektywnej pracy – wygodne sofy oraz wyposażenie biurowe. U nas możesz również zarejestrować siedzibę swojej firmy. Stale pracujemy nad tym, aby móc jak najlepiej pomóc Ci w prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa, oferując dodatkowo usługi księgowe, marketingowe i wiele innych.

Jednak Office de Girard to nie tylko przestrzeń coworkingowa. Dysponujemy również dwoma, w pełni wyposażonymi salkami konferencyjnymi, które służą organizacji konferencji oraz rozmów biznesowych. Jest to przestrzeń idealna do budowania nowych relacji i kontaktów. Ze swojej strony zapewniamy także powitanie gości, napoje oraz słodkie przekąski, które z pewnością umilą czas. Po prostu zaplanuj u nas swoje spotkanie a my zajmiemy się resztą.